Jesteś tutaj:

Relacja

Data: 16.04.2024 r., godz. 18.45    60
Ostatnie zebranie Komisji Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego w obecnym składzie 5. letniej kadencji.
Dziś Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie miała wielki zaszczyt gościć Komisję Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Było to ostatnie posiedzenie Komisji w obecnym składzie 5. letniej kadencji.

Podczas zebrania zostały poruszone ważne kwestie dotyczące obszaru kultury w powiecie wołomińskim.

Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Heleny i Stefana Nasfeterów w Wołominie Krzysztof Kudera przedstawił podsumowanie z działalności Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wołominie.

W zebraniu uczestniczyli Radni Powiatowi:
Robert Roguski – Przewodniczący
Adam Łossan – Wiceprzewodniczący
Jolanta Madziar – Sekretarz
Adam Pietrzak - Przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego
Arkadiusz Werelich
Cezary Wnuk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego
W spotkaniu uczestniczyli również Wicestarosta Wołomiński Piotr Borczyński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Wołominie Hanna Skrzypczak.
Ważnym punktem zebrania były także podziękowania za pracę Komisji.

Wydarzenie uświetnił koncert niespodzianka utworów klasycznych, w wykonaniu uczniów klasy 3 i 5, z Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wołominie, dziękujemy uczniom wraz z Dominiką Karwowską oraz Agnieszce Maślanka dyrektor szkoły muzycznej.

To było piękne wydarzenie w podniosłej atmosferze.